ORTEC 12V 100 AH AKÜ JEL AKÜ SOLAR SİSTEM AKÜSÜ
ORTEC 12V 100 AH AKÜ JEL AKÜ SOLAR SİSTEM AKÜSÜ
ORTEC 12V 100 AH AKÜ JEL AKÜ SOLAR SİSTEM AKÜSÜ

ORTEC 12V 100 AH AKÜ JEL AKÜ SOLAR SİSTEM AKÜSÜ

Marka : OR-TEC
İndirim Oranı : %48 İndirim
Fiyat : ₺9.370,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.859,90(KDV Dahil)

1 Yıl Garanti Ücretsiz Kargo

 
OR-TEC PLUS 12 VOLT 100 AMPER SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ AKÜSÜ
 
2024 ÜRETİM YENİ ÜRÜN
 
DAHA YÜKSEK AMPER DAHA YÜKSEK GÜÇ DAHA UZUN KULLANIM SÜRESİ
OR-TEC PLUS MARKASI KENDİ MARKAMIZ OLMAKLA BERABER ÜRÜNLERİN TAMAMI EN TAZE TARİHLİDİR.
 
JEL (DEEP CYCLE) AKÜ NEDİR ?
 
DEEP CYCLE AKÜ (DERİN DÖNGÜLÜ AKÜ) NOMİNAL KAPASİTESİNİN %20'si SEVİYESİNE KADAR DEŞARJ OLDUĞU HALDE KAPASİTE KAYBINA UĞRAMAYAN AKÜLERDİR.
DEEP CYCLE AKÜ MODELLERİ, GENELLİKLE MARİNE UYGULAMALARDA VE YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİNDE VE ELEKTRİKLİ MOTORLARDA KULLANILIR.
NEDEN JEL AKÜ KULLANMALIYIM ?
 

*Jel aküler, silikon jel teknolojisi ile üretilmektedir. Bu açıdan bakıldığında jel aküler sulu akülere kıyasla daha ileri bir teknoloji ürünüdür.

* Jel akülerin kapasite kullanım yüzdesi (ah) sulu akülere oranla çok daha yüksektir. 

* Jel aküler, sulu akülere nazaran aynı kullanım koşullarında 4-5 kat daha uzun ömürlü akülerdir. Sulu akünün  deşarj - şarj çevrim ömrü 100 iken jel akünün deşarj - şarj çevrim ömrü 450 dir. Yani jel aküler %80'ini deşarj etmek koşuluyla 450 kere deşarj ve şarj edilebilir.

* Jel aküler diğer akülere nazaran daha uzun ömürlüdür. Jel aküler diğer akülere nazaran daha dip deşarj özellikli akülerdir. Jel aküler hiç bir sorun yaşanmadan %20 ye kadar deşarj olabilme özelliğine sahiptir.

 

NOT: Jel akünüzde performans kaybı yaşamamak ve jel akünüzü daha uzun ömürlü kullanabilmek için aküyü oda sıcaklığında (20-30 derece aralığında) kullanmanız tavsiyemizdir

SÜREKLİ OLARAK YENİ ÜRÜN GELDİĞİ İÇİN TARİHLER SÜREKLİ DEĞİŞİYOR ALACAĞINIZ ÜRÜNÜN ÜRETİM TARİHİNİ MAĞAZAYA SORU SOR ALANINDAN SORARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.
 
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
AĞIRLIK: 30 KG
ÖLÇÜLER: 329*172*215 mm
KULLANIM ALANLARI: SOLAR ENERJİ EKİPMANLARI,MOBİL İŞLETMELER,PARK VE BAHÇE AYDINLATMALARI,TRAFO MERKEZLERİ,KARAVANLAR,TEKNELER,GOLF ARAÇLARI,YER TEMİZLEME MAK.,FORKLİFTLER,ENGELLİ ARAÇLARI,TELEKOMÜNİKASYON SİSTEMLERİ
TOPLU SİPARİŞLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR