2011 Yılında Sahibiçinde Teknoloji Hizmetleri olarak Gaziantep’de kurulan şirketimiz Elektronik,Akü,Cep Telefonu Aksesuarları,Pil ve Saat alanlarında Perakende E-Ticaret hizmeti vermektedir. Şirketimiz sürekli gelişim ve yeniliklerin öncüsü olarak bölgede kendini geliştirmiştir. Kurulduğumuz günden itibaren günümüzün en yenilikçi ticareti olan Sanal Ticareti tercih ettik. Genel olarak Pil,Akü,Fener,Elektronik,Solar Enerji Sistemleri ve ekipmanları,Saat gibi alanlarda güncel ürün çeşidi ve uzman ekibiyle İnternet üzerinden tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz.
Firmamız N11, Gittigidiyor, PTT AVM gibi Türkiye'nin en gelişmiş pazar yerlerinde  aynı kaliteyi müşterilemize sunmak adına hizmet vermektedir.Geniş ürün yelpazemizin yanı sıra her zaman kaliteli ürünü güvenli bir şekilde sizlere sunmak için çalışıyoruz. 
Ana prensibimiz "Kalite Devamlılığı" ve buna bağlı olarak "Müşteri Memnuniyeti"dir. Tüm ürünlerimiz ülkemizde uygulanan yasalara göre garanti kapsamındadır. Uzun süreli iş ilişkileri hedefleyen şirketimiz, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını analiz ederek sizlere kaliteli hizmet sunma politikasını benimsemiştir. Türk pazarının kendi sektöründeki liderleri arasında yer alan dinamik yapısını koruyarak, yenilikçi hizmet anlayışıyla her türlü talebi zamanında ve çok yönlü olarak cevaplayabilmektedir.

 

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
Günümüz rekabet ortamında farkı yaratanın insan olduğu bilincinden hareketle, ulusal ve uluslararası alanda hizmet veren şirketimizde; iş sağlığı ve güvenliği önlemlerini en üst düzeyde koruyarak yürüttüğümüz İnsan Kaynakları politikamızın temel dayanakları: 
• Çalışan motivasyonunu maksimum düzeyde tutmak,
• Şirket bağlılığı ve çalışan işbirliğini sürekli geliştirmek,
• Şirketimizin ilkeleri ve hedefleri doğrultusunda sahip olduğu insan gücünün sürekliliğini ve etkinliğini sağlayacak İnsan Kaynakları sistemlerini geliştirmek ve sunmaktır.

 

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

 

MİSYONUMUZ
 
Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri güvenle satışa hazırlamak, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR