Benzer Ürünler
NEOSHİMA 12V 24 AH JEL ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜ 6'lı SET 2023 ÜRETİM
NEOSHİMA 12V 24 AH JEL ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜ 6'lı SET 2023 ÜRETİM
NEOSHİMA 12V 24 AH JEL ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜ 6'lı SET 2023 ÜRETİM
NEOSHİMA 12V 24 AH JEL ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜ 6'lı SET 2023 ÜRETİM
NEOSHİMA 12V 24 AH JEL ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜ 6'lı SET 2023 ÜRETİM

NEOSHİMA 12V 24 AH JEL ELEKTRİKLİ BİSİKLET AKÜSÜ 6'lı SET 2024 ÜRETİM

Marka : NEOSHİMA
İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺11.513,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.949,90(KDV Dahil)

1 Yıl Garanti Ücretsiz Kargo

NEOSHİMA 12V 24 AH ELEKTRİKLİ MOTOSİKLET AKÜSÜ

YENİLENEN SÜLFAT FORMÜLÜ İLE ŞİMDİ ÇOK DAHA GÜÇLÜ

 • NEOSHİMA ÜRÜNLERİNDE DİĞER ÜRÜNLERİMİZDEN FARKLI OLARAK YENİ BİR FORMÜL ÜZERİNE ÇALIŞILMIŞ BAŞARILI AR-GE ÇALIŞMALARI SONUCUNDA ÖZEL ÜRÜN OLARAK ÜRETİLMİŞTİR.
 • BU ÜRÜN TÜRKİYE'nin TEK ELEKTRİKLİ MOTORSİKLET AKÜSÜ ÜRETİM FABRİKASI OLAN ORTEC AKÜ TESİSLERİNDE YENİ BİR ÜRETİM FORMÜLÜ İLE ÜRETİLMİŞTİR, ÜRÜNÜN PİYASADA Kİ TEK YETKİLİ SATICISI SAHİBİCİNDE TEKNOLOJİ FİRMASIDIR.

NEDEN NEOSHİMA AKÜ ALMALIYIM ?

 • ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ FORMÜLÜ SAYESİNDE DAHA UZUN KULLANIM ÖMRÜ.
 • TÜRKİYE'de TEK YETKİLİ SATICISI OLDUĞUMUZ İÇİN GARANTİ KONUSUNDA BİREBİR DESTEK ALMA İMKANI.
 • Ürünlerimiz sürekli olarak üreticiden temin edildiğinden dolayı her zaman taze tarihli ürünler gönderilmektedir. Ürünün güncel üretim tarihini satıcıya soru sor alanından sorarak öğrenebilirsiniz..

ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ FORMÜL NEDİR ?

 • NEOSHİMA AKÜLERİNDE DİĞER AKÜLERDEN FARKLI OLARAK AEROSİL 200 TEKNOLOJİSİ KULLANILMIŞTIR.
 • AEROSİL 200 KİMYASALI, AKÜMÜLATÖR İÇERİSİNDE Kİ JEL MADDENİN PLAKALAR ÜZERİNDE SÜLFATLAŞMASINI ENGELLER VE GECİKTİRİR. BU SAYEDE ÜRÜN UZUN SÜRE KULLANILMADIĞINDA SÜLFATLAŞMA YAŞANMAZ VE PERFORMANS KAYBINA UĞRAMAZ.
 • AEROSİL 200 KİMYASALI KENDİ AĞIRLIĞININ %120'si KADAR NEM ÇEKME ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR. NEMLİ KALAN AKÜMÜLATÖR PLAKALARI UZUN ZAMAN AYNI PERFORMANSI SAĞLAR VE AKÜMÜLATÖR İÇERİSİNDE CYCLE SAYISINI ARTIRIR.
 • AEROSİL 200 KİMYASALI İLAÇ SANAYİNDE TABLET YAPIMINDA, ENDÜSTRİDE İSE YÜKSEK DAYANIKLILIĞA SAHİP BOYALARIN YAPIMINDA KULLANILMAKTADIR. NEM ÇEKME ÖZELLİĞİ İLE İLK KEZ NEOSHİMA AKÜLERİNDE KULLANILAN BU KİMYASAL SAYESİNDE AKÜ PLAKALARINDA SÜLFATLAŞMANIN DİĞER ÜRÜNLERE GÖRE %25 DAHA DA GECİKTİĞİ GÖZLEMLENMİŞTİR.   

  ESKİ AKÜLERİNİZE ÜCRET İADESİ 

  SİPARİŞİNİZİ GÖNDERDİĞİMİZ AMBALAJ İÇERİSİNDE ESKİ AKÜLERİNİZİ MNG KARGO CARİ KODUMUZLA KARŞI ÖDEMELİ OLARAK GÖNDEREREK ÜCRET İADESİ (1 AKÜ 50TL) ALABİLİRSİNİZ

NEDEN JEL AKÜ KULLANMALIYIM ?
 • Jel aküler, silikon jel teknolojisi ile üretilmektedir. Bu açıdan bakıldığında jel aküler sulu akülere kıyasla daha ileri bir teknoloji ürünüdür.
 • Jel akülerin kapasite kullanım yüzdesi (ah) sulu akülere oranla çok daha yüksektir.
 • Jel aküler, sulu akülere nazaran aynı kullanım koşullarında 4-5 kat daha uzun ömürlü akülerdir. Sulu akünün  deşarj - şarj çevrim ömrü 100 iken jel akünün deşarj - şarj çevrim ömrü 450 dir. Yani jel aküler %80'ini deşarj etmek koşuluyla 450 kere deşarj ve şarj edilebilir.
 • Jel aküler diğer akülere nazaran daha uzun ömürlüdür. Jel aküler diğer akülere nazaran daha dip deşarj özellikli akülerdir. Jel aküler hiç bir sorun yaşanmadan %20 ye kadar deşarj olabilme özelliğine sahiptir.

ÖNEMLİ NOT !!!

ELEKTRİKLİ MOTOSİKLETİNİZDE KAÇ AKÜ OLURSA OLSUN MUTLAKA TÜM AKÜLERİ TAKIM OLARAK DEĞİŞTİRMENİZ GEREKMEKTEDİR. AKSİ DURUMDA ÖRNEK OLARAK 5 AKÜLÜ MOTOSİKLETİNİZDE 2 VEYA 3 ARIZALI ÜRÜN İLE SAĞLAM ÜRÜNLERİ DEĞİŞTİRMENİZ DURUMUNDA YENİ ÜRÜNLER İLE ESKİ ÜRÜNLER FARKLI VOLTAJLARDA OLMASINDAN DOLAYI BİRBİRİYLE UYUMLU OLMAYACAK BU DURUMDA ŞİŞME VEYA PERFORMANS KAYBI OLACAKTIR.

BU ÜRÜNÜMÜZ 12V 20AH veya 12V 22 AH AKÜLERİNİZLE  %100 UYUMLUDUR. GELİŞTİRİLMİŞ HÜCRE TEKNOLOJİSİ SEBEBİYLE 12V 24AH PERFORMANS GÖSTERMEKTEDİR. ESKİ ŞARJ ALETİNİZLE KULLANMANIZ MÜMKÜNDÜR.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

BOYUTLARI : 181x76x166 mm

AĞIRLIK : 6,85 kg.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR