12-24V OTOMATİK 40A PWM Solar Şarj Kontrol Cihazı - LCD Ekranlı
12-24V OTOMATİK 40A PWM Solar Şarj Kontrol Cihazı - LCD Ekranlı
12-24V OTOMATİK 40A PWM Solar Şarj Kontrol Cihazı - LCD Ekranlı

12-24V OTOMATİK 40A PWM Solar Şarj Kontrol Cihazı - LCD Ekranlı

Marka : OR-TEC
İndirim Oranı : %44 İndirim
Fiyat : ₺1.711,90
İndirimli : ₺955,90

Bu ürün hakkında

 • PWM ŞARJI: Yükseltilmiş bir 3 aşamalı PWM şarj algoritması kullanarak, pil dengesizliğini ve sülfürleşmeyi önlemek için pil periyodik olarak veya aşırı deşarj olduğunda eşit olarak şarj edilir.
 • ÇOKLU İŞLEV: Sıcaklık kompanzasyonu kullanılarak, şarj parametreleri otomatik olarak ayarlanabilir, 12V 24V sistem voltajının otomatik tanımlanması, çoklu yük çalışma modları.
 • İYİ KORUMA: Güvenli ve kararlı çalışmayı sağlamak için aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı yük ve kısa devre ve TVS arestör koruması ve gelişmiş yük başlatma yöntemleri sağlayın.
 • İNSANLI TASARIM: Nokta dizili grafik LCD ekran ve 2 düğmeli insan makine arayüzü sağlar, tarayıcı ve dinamik arayüz, kolaylık ve sezgisellik sağlar.
 • KOLAY KULLANIM: Bir RJ12 veri portu sağlayın (çıkış TTL232 seviyesi veya Bluetooth sinyali), ana bilgisayar izleme yazılımı veya mobil APP ile parametre ayarı ve güç kapatma tasarrufu fonksiyonu ile kullanılabilir.

   


  Ürün Açıklaması

  Spesifikasyon:
  Öğe Türü: Solar Charge Controller
  Malzeme: ABS
  Mevcut: 40A
  Voltaj: 12V 24V otomatik tanımlama
  Solar Giriş Voltajı: 55V'den az
  Güç: 12V, 600W; 24V, 1200W
  USB Çıkışı: 5V 1A
  Çalışma Sıcaklığı: -25℃ ila 55℃
  Koruma Sınıfı: IP30

  Paket Listesi:
  1 x Solar Şarj Kontrol Cihazı
  1 x Kullanım Kılavuzu

  Not:
  1. 24V sisteme bağlanırken, pil kartının terminal voltajı insan vücudunun güvenli voltajını aşabilir. Manipülasyon gerekiyorsa yalıtımlı aletler kullanılmalı ve eller kuru olmalıdır.
  2. Akü ters bağlanırsa, kontrolör zarar görmez, ancak yük ucunda negatif voltaj çıkışı olabilir, bu da yük ekipmanınıza zarar verebilir. Bundan kaçınmaya özen gösterin.
  3. 24V'luk bir sistemde, pilin veya güneş panelinin bir ucu ters çevrilirse, kontrol cihazının zarar görmesi muhtemeldir.
  4. Bataryada büyük miktarda elektrik enerjisi depolanır. Bu nedenle, pilin kısa devresi hiçbir koşulda oluşamaz. Akü üzerindeki sigortaları seri bağlamanızı öneririz.
  5. Pil yanıcı gaz üretebilir, bu nedenle kıvılcımlardan uzak tutun.
  6. Lütfen çocukların pillerden ve kontrol cihazlarından uzak durmasını sağlayın.
  7. Pil üreticisinin verdiği güvenli tavsiyelere uyun

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR